لینک خرید فایل(پاورپوینت دام اجرا)

پاورپوینت دام اجرا|35007740|nc|پاورپوینت دام اجـــرا,جیمی دیمون,لری بوسیدی,استراتژی
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت دام اجرا آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

مشخصات فایل:عنوان: قالب بندی: پاورپوینتتعداد اسلاید: 11

قسمتی از پاورپوینت:تفکیک استراتژی و اجرا، شکست را تضمین می کند.جیمی دیمون (مدیر عامل جی. پی. مورگان):
« من در هر زمانی ترجیح می دهم یک اجرای درجه یک و استراتژی درجه دو داشته باشم, تا یک ایده درخشان و مدیریت معمولی.» (حباب داتکام, 2002)

لری بوسیدی (مدیر عامل سابق الاید سیگنال):
« استراتژیهـا اغلب شکست می خورند زیرا ضعیف اجـــرا می شوند.» ( کتاب , اجرا: رشته به انجام رساندن کارها, 2002)

متاسفانه ایده تفکیک پذیری اجرا از استراتژی در دهه گذشته جایگاه ثابتی در اندیشه مدیریتی پیدا کرده است.
این اشتباه دقیقا همان چیزی است که وقتی افراد سعی بر فهمیدن دلایل شکست می کنند (به ویژه اگر پای یک شرکت مشاور در میان باشد) اتفاق می افتد. این موهبت بزرگی برای شرکت های مشاور است زیرا به آنان اجازه می دهد که بگویند: «این توصیه استراتژیک ما نیست که باعث شکست شما می شود بلکه اجرای نادرست ممکن است باعث ناکامی شما شود. برای جلوگیری از این مطلب ما پیشنهاد می کنیم با ما یک قرارداد مدیریت پروژه نیز ببندید.»
استراتژی درخشان، اجرای ضعیف تنها یک وهم است. زیرا تنها استراتژی می تواند به حق درخشان خوانده شود که نتایجش عالی و نمونه باشد. استراتژی که نتیجه عالی نداشته باشد، بدون تردید شکستی بزرگ محسوب می شود. مثل اینکه بگوییم برنامه تبلیغاتی درخشانی که نتیجه اش برد رقیب است؟!. آیا پذیرفته است؟!.
و . . .


مطالب دیگر:
📌بررسی مفهوم، اهداف جرم انگاری و آراء در مورد جرم پولشویی📌اقدامات،راهکارها و تدابیر پیشگیرانه جرم پولشویی📌جرم انگاری، شیوه ها،اهداف، مراحل و آثار زیان ناشی از جرم پولشویی📌بررسی تفکیک در قانون ثبت و سازوکار اجرایی آن📌بررسی افراز در قانون ثبت و سازوکار اجرایی آن📌پاورپوینت استراتژی محصول و ارائه محصول جدید در بازاریابی صنعتی📌پاورپوینت قیمت گذای در بازارهای بین المللی📌توقیف و رفع توقیف اموال غیر منقول📌پایان نامه بررسی توقیف اموال غیر منقول📌پایان نامه رفع توقیف اموال غیر منقول📌رفع توقیف اموال غیر منقول و شرایط آن در مراجع قضایی و غیرقضایی📌بررسی مقتضیات رفع توقیف اموال و مراجع و مقامات صالح در رفع توقیف📌مفهوم، ماهیت و اقسام توقیف با نگاهی به توقیف اموال غیر منقول📌توقیف اموال غیر منقول در مراجع قضایی و غیرقضایی📌ماهیت و مبانی توقیف اموال📌پایان نامه تشریح اموال منقول و غیر منقول📌ویژگی ها، شرایط و نحوه مال قابل توقیف📌شناسایی علل پیدایش و بروز جرایم و جعل اسناد ثبتی و ثبت شرکتها و ارئه راهکارها📌پاورپوینت مأموریت، آرمان و ارزش های سازمان (فصل سوم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی)📌مبانی نظری شناسایی علل پیدایش و بروز جرایم و جعل اسناد ثبتی و ثبت شرکتها و ارئه راهکارها📌پروپوزال شناسایی علل پیدایش و بروز جرایم و جعل اسناد ثبتی و ثبت شرکتها و ارئه راهکارها📌پاورپوینت بررسی محیط داخلی (فصل پنجم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی)📌پاورپوینت انتخاب و تعیین استراتژی (فصل ششم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی)📌پاورپوینت اجرای استراتژی (فصل هفتم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی)📌پاورپوینت ارزیابی و کنترل استراتژی (فصل هشتم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی)